Vizyonumuz;

Bölge hayvancılığında stratejik önemdeki hayvancılık ve hayvancılığa bağlı sektöründe öncü, gıdaya dayalı sektörler için hayvansal üretim yapan, damızlık üretiminde gen kaynaklarını koruyan, müşterilerine ve sektöre en iyiyi üreten, kalitesiyle rekabeti arttıran, dinamizmi ve güvenirliği yüksek, kendi bölgesinde kendi sektöründe adından bahsettiren, süt ve süt ürünlerinde dünya markası üretici kurum olmaktır.

Misyonumuz;

Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, gıda ve hayvancılığa dayalı sektörler için et/üt ve değerli yatrırımcılarımız için doğru gen kaynaklarına sahip damızlık hayvan üretmek ve temin etmek, dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetler sunmak, konsunda uzman personel kadrosu ve çözüm ortakları ile çalışmayı ilke edinmek, tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine ve güven esasına dayandırmak, hayvancılık sektöründe yeni teknolojilerin takipçisi olarak bölge ve ülke gelişiminde önemli roller alarak sürekli girişimci olmaktır.

Yönetim Mesajı;

2017 yılında profesyonel olarak ilk adımımızı attığımız hayvancılık sektöründe, aşamalı olarak damızlık süt sığırcılığı ve besicilik işletmelerini hayata geçirdik. Sürekli yatırımlarla hızla büyüdük ve bugün süt ürünleri işleme tesisi ile entegrasyonu sağlayarak, güvenli ve kaliteli ürünleri tüketicilere sunma başarısını gösterdik.

Gönül ve maddi gücümüzü birleştirerek Türk hayvancılık sektörüne yaptığımız bu yatırımların başarılı olmasına büyük önem veriyoruz. Çünkü bu işletmeleri gören ve bilgi sahibi olan yetiştiricilerin ve girişimcilerin modern hayvancılığa ve bilimsel ziraata yöneleceğini, böylece ülkemizde hayvancılık sektörünün hızla gelişeceğini düşünüyoruz.

İşletmemizin bulunduğu bölgede modern hayvancılığın gelişmesi için ayrıca caba gösteriyoruz. Bölge yatırımcılarına ve çiftçilere verdiğimiz eğitim ve proje desteği ile üretimde verimlilik ve kaliteyi yükseltmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz. Ülkemize faydalı olmak adına bu yatırımların bölge ve ulusal düzeyde yaygınlaştırılması en büyük hayalimizdir.

Türk halkının ve dünya insanının hak ettiği güvenilir ve sağlıklı et ve süt ürünlerini üretme hedefiyle sürekli kendini yenileyen, Türkiye’nin ve dünyanın lider üreticilerinden biri olma vizyonu ile hareket ediyoruz.

Bu çabalarımıza destek veren ve gayret gösteren herkesi tüm içtenliğimle kutluyorum.